TANIE UBEZPIECZENIE OD OC W WARSZAWIE

Ubezpieczenia OC, AC, NNW

Wypadki i kolizje drogowe zdarzają się niemal codziennie, zarówno nowym, jak i doświadczonym kierowcom. Dzięki obowiązkowemu ubezpieczeniu OC oraz dobrowolnemu ubezpieczeniu AC i NNW masz pewność, że żadne nieprzewidziane okoliczności nie wpłyną negatywnie na Twoje finanse. Oferujemy polisy OC i AC wielu towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu każdemu klientowi możemy zaproponować ubezpieczenie idealnie dopasowane do jego indywidualnych potrzeb i sytuacji, z uwzględnieniem wszelkich wykupionych rabatów i innych czynników, które pozwalają obniżyć wysokość składki ubezpieczeniowej. Odwiedź nas w biurze pod adresem Aleja Jana Pawla II 61 lokal 165 01-031 Warszawa lub zadzwoń do nas Tel. +48 797 857 157 umówić się na spotkanie z agentem ubezpieczeniowym w dogodnym miejscu i czasie.
 • Samochody
  w górę
  do 3,5 ton
 • Wysyłka
  Samochody
  i ciężarówki
 • Motocykle, skutery, quady
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio, neque qui velit. Magni dolorum quidem ipsam eligendi, totam, facilis laudantium cum accusamus ullam voluptatibus commodi numquam, error, est. Ea, consequatur.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wobec osób trzecich dla firm i osób fizycznych w Warszawie

Od ponad 20 lat oferujemy naszym klientom z Warszawy i okolic kompleksowe ubezpieczenie OC i AC, komunikacyjne, majątkowe, życiowe, turystyczne, rolnicze, finansowe, zawodowe i inne. Obsługujemy osoby indywidualne, grupy osób, firmy i instytucje. Oferujemy ubezpieczenia dla największych i najbardziej zaufanych firm, takich jak Uniqa, Warta, InterRisk, Polisa Życie, TUW „TUW”, INTER Polska, Generali, Proama, Liberty Direct, Compensa, Axa, Hestia czy MTU. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Ubezpieczeń w Warszawie przy Alei Jana Pawła II 61 lokal 165 – gwarantujemy najniższe ceny polis, miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
Biuro Ubezpieczeń w Warszawie
Aleja Jana Pawla II 61 lokal 165 01-031 Warszawa
Tel. +48 797 857 157

LINK

Opinii klientów

Zaufało nam ponad 5 000 000 mieszkańców Warszawy i okolic. Wiele z nich ubezpieczamy od samego początku istnienia naszej firmy. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Poproś o bezpłatną wycenę ubezpieczenia 

Wypełnij krótki formularz i obliczamy dla ciebie indywidualną nagrodę za ubezpieczenie samochodu. Nasz specjalista skontaktuje się z tobą jak najszybciej, aby zapewnić państwu szczegółowe rozliczenie polisy.

Dane kontaktowe:

Ubezpieczenie:
Czy masz jakieś pytania? Napisz do nas
I declare that by sending a message, at the same time, I consent to the processing of my personal data for the purposes of calculating the insurance offer, obtaining a response to the inquiry and conducting further contact from the Guard Insurance Office, and thus accept the Privacy Policy .