KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE MAJĄTKOWE W WARSZAWIE

Ubezpieczenie majątkowe

Szukasz pewnego sposobu na zabezpieczenie swoich aktywów? Nasza agencja ubezpieczeniowa w Warszawie oferuje kompleksowe polisy ubezpieczeniowe, dzięki którym będziesz spokojny o swoje dobra materialne. Pomożemy Ci ubezpieczyć Twoją nieruchomość, taką jak dom, mieszkanie, domek letniskowy, budynki magazynowe i firmowe, mienie ruchome, takie jak sprzęt AGD i samochód oraz wszystko, co ma dla Ciebie wartość.

Skontaktuj się z Biurem Ubezpieczeń w Warszawie w celu indywidualnej kalkulacji ubezpieczenia majątkowego. Zadzwoń pod numer 797-857-157, odwiedź nas osobiście lub wypełnij krótki formularz. Gwarantujemy, że znajdziesz optymalne ubezpieczenie dla twojego majątku ruchomego i nieruchomego!

Ubezpieczenie w podróży dla firm i osób prywatnych w Warszawie

Naszym klientom z Warszawy i okolic oferujemy kompleksowe ubezpieczenia samochodowe, takie jak Polisa Odpowiedzialności Cywilnej i Autocasco, a także ubezpieczenia majątkowe, na życie, podróżne, medyczne, Karta Pobytu i inne. Obsługujemy osoby indywidualne, grupy osób, firmy i instytucje.

Oferujemy ubezpieczenia dla największych i najbardziej zaufanych firm, takich jak PZU, Allianz, Wiener, Uniqa, Warta, InterRisk, LINK4, TUW „TUW”, Generali, Proama, Compensa, Trasti, Hestia, Euroins i inne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Ubezpieczeń w Warszawie przy ul. Aleja Jana Pawła II 61/165 – gwarantujemy najniższe ceny polis, miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
 
 

Biuro Ubezpieczeń w Warszawie
ul. Aleja Jana Pawła II 61/165 , 01-031 Warszawa
Tel. +48 797 857 157

LINK

Opinii klientów

Zaufało nam ponad 5 000 000 mieszkańców Warszawy i okolic. Wiele z nich ubezpieczamy od samego początku istnienia naszej firmy. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Poproś o bezpłatną wycenę ubezpieczenia 

Wypełnij krótki formularz i obliczamy dla ciebie indywidualną nagrodę za ubezpieczenie samochodu. Nasz specjalista skontaktuje się z tobą jak najszybciej, aby zapewnić państwu szczegółowe rozliczenie polisy.

Dane kontaktowe:

Ubezpieczenie:
Czy masz jakieś pytania? Napisz do nas
I declare that by sending a message, at the same time, I consent to the processing of my personal data for the purposes of calculating the insurance offer, obtaining a response to the inquiry and conducting further contact from the Guard Insurance Office, and thus accept the Privacy Policy .