TANIE UBEZPIECZENIE PODRÓŻY W WARSZAWIE

Ubezpieczenie w podróży

Marzysz o spokojnych wakacjach bez obaw o finansowe konsekwencje nieprzewidzianych sytuacji? Nasze biuro ubezpieczeniowe w Warszawie pomoże Ci wybrać najlepsze ubezpieczenie podróżne, zarówno indywidualne, jak i dla całej Twojej grupy lub rodziny. Ubezpieczenie podróżne zapewnia finansowanie skutków niekorzystnych zdarzeń, które mogą wystąpić podczas wyjazdu za granicę, takich jak wizyta u lekarza lub leczenie w szpitalu, transport medyczny, kradzież lub uszkodzenie bagażu, konieczność skrócenia podróży i wiele innych potencjalnych sytuacji .

Skontaktuj się z Biurem Ubezpieczeń w Warszawie, aby otrzymać kalkulację ubezpieczenia turystycznego dostosowaną do Twoich potrzeb. Zadzwoń, odwiedź nas osobiście lub wypełnij krótki formularz.

Gwarantujemy najlepsze turystyczne ubezpieczenia dla ciebie i twoich towarzyszy w podróży!

Ubezpieczenie w podróży dla firm i osób prywatnych w Warszawie

Naszym klientom z Warszawy i okolic oferujemy kompleksowe ubezpieczenia samochodowe, takie jak Polisa Odpowiedzialności Cywilnej i Autocasco, a także ubezpieczenia majątkowe, na życie, podróżne, medyczne, Karta Pobytu i inne. Obsługujemy osoby indywidualne, grupy osób, firmy i instytucje.

Oferujemy ubezpieczenia dla największych i najbardziej zaufanych firm, takich jak PZU, Allianz, Wiener, Uniqa, Warta, InterRisk, LINK4, TUW „TUW”, Generali, Proama, Compensa, Trasti, Hestia, Euroins i inne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Ubezpieczeń w Warszawie przy ul. Aleja Jana Pawła II 61/165 – gwarantujemy najniższe ceny polis, miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.
 
 

Biuro Ubezpieczeń w Warszawie
ul. Aleja Jana Pawła II 61/165 , 01-031 Warszawa
Tel. +48 797 857 157

LINK

Opinii klientów

Zaufało nam ponad 5 000 000 mieszkańców Warszawy i okolic. Wiele z nich ubezpieczamy od samego początku istnienia naszej firmy. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Poproś o bezpłatną wycenę ubezpieczenia 

Wypełnij krótki formularz i obliczamy dla ciebie indywidualną nagrodę za ubezpieczenie samochodu. Nasz specjalista skontaktuje się z tobą jak najszybciej, aby zapewnić państwu szczegółowe rozliczenie polisy.

Dane kontaktowe:

Ubezpieczenie:
Czy masz jakieś pytania? Napisz do nas
I declare that by sending a message, at the same time, I consent to the processing of my personal data for the purposes of calculating the insurance offer, obtaining a response to the inquiry and conducting further contact from the Guard Insurance Office, and thus accept the Privacy Policy .